Kategorijos
Prekių krepšelis

Skrybėlės

Akademiko kepurė
Akcija
Prekės kodas:: 7748
Akademiko kepurė - tai iš esmės prie kepurėlės pritvirtinta kvadratinė plokštelė, ant kurios kabo virvelė su kutu. Ne šiaip sau šią kepurę anglakalbiai vadina - mortar board - skiedinio lenta. Ši kvadratinė kepurė dar gali būti vadinama Oksfordo kepure. Šiandienos tradicijoje tokia kepurėle puo..
3,60€
Prekės kodas:: 26542
Galvos apdangalas yra vienas pagrindinių kostiumų atributų, aiškiai nurodančių, koks tai personažas. Atsiminkite karalių karūnas ir, žinoma, raudonkepuraitę.Juoda beretė - klasikinis mimo, dailininko, prancūzo bruožas. ..
3,10€
Prekės kodas:: 47069
Karaliui tegu lieka karūna, o diskotekos šviesuoliui - auksu blizganti skrybelė. Blizganti skrybelė puikiai tiks ne tik Disco 80 - tųjų vakarėliui, bet ir visiems kitiems vakrėliams, kur žaižaravimas auksu gali sukurti dar daugiau šaunios nuotaikos...
9,80€
Prekės kodas:: 48260
Disco skrybėlė juoda blizganti vyriška..
8,10€
Prekės kodas:: 48336
Disco skrybėlė rožinė blizganti šviečianti..
7,50€
Prekės kodas:: 37084
Senojo Egipto palikimas - gili išmintis ir auksinės stiliaus tradicijos. Auksu žvilgantis, kobros atvaizdu dabintas galvos apdangalas Egipto gražuolei.Stilius: Senovės EgiptasDominuojančios spalvos: auksinėDydis: universalusSkirta moteriškam kostiumuiGalvos apdangalą galima derinti su pilnu egiptiet..
9,90€
Prekės kodas:: 25981
Dažniausiai mafijos tematikos vakarėliai asocijuojasi su garsiuoju filmu "Krikštatėvis". Italijos mafija, Italijos mafijos šeima, žinoma ginklai... Trumpai tariant, La Cosa Nostra!Moters gangsterės personažo stilių įkvepia 60 - tųjų aprangos stilius: skrybelė, petnešos, klasikinis kostiumas (su..
4,30€
Gangsterio skrybėlė
Akcija
Prekės kodas:: 36493
Dažniausiai mafijos tematikos vakarėliai asocijuojasi su garsiuoju filmu "Krikštatėvis". Italijos mafija, Italijos mafijos šeima, žinoma ginklai... Trumpai tariant, La Cosa Nostra!Vyro gangsterio personažo stilių įkvepia 60 - tųjų aprangos stilius: skrybelė, kaklaraištis, petnešos, klasikinis k..
7,40€
Prekės kodas:: 21886
Graikai pasakojo, kad barzda filosofu nepadaro. Tačiau yra visiška tiesa, kad kaubojumi padaro kaubojaus skrybelė.Spalva: blizganti mėlynaDydis: universalusVyriška..
3,30€
Prekės kodas:: 21369
Graikai pasakojo, kad barzda filosofu nepadaro. Tačiau yra visiška tiesa, kad kaubojumi padaro kaubojaus skrybelė.Spalva: blizganti raudonaDydis: universalusMoteriška..
4,70€
Prekės kodas:: 24185
Graikai pasakojo, kad barzda filosofu nepadaro. Tačiau yra visiška tiesa, kad kaubojumi padaro kaubojaus skrybelė.Spalva: blizganti rožinėDydis: universalusMoteriška..
4,70€
Prekės kodas:: 24088
Klounas-labai nuotaikingas personažas. Kartais jis nevėkšla, kartais niekšelis, kartais tik šiaip kvailelis. Kuo daugiau spalvų klouno kostiume, tuo geriau.Nuotaikinga, kieta skrybelėSpalva: juoda, su spalvinga juosta ir dirbtinomis gėlėmisDerinkite su klouno kostiumu, peruku, grimu ir aksesuarais..
8,60€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 40 (viso puslapių - 4)
Svetainėje naudojami slapukai
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos (bendrai vadinamos slapukais).
Naudojame funkcinius, analizės ir sekimo slapukus. Jei reikia daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus, spustelėkite čia ir perskaitykite pranešimą dėl slapukų.