Kategorijos
Prekių krepšelis

Retro

BOA PRABANGUS JUODAS 180 CM
Akcija
Prekės kodas:: 38301
Boa - tikras glamūras, klasika kaip ir maža juoda suknelė. Derinama prie bet kokios aprangos; pradedant Viktorijos laikų elegancija, tęsiant tarpukario laikotarpio damų linksmybėmis, retro elegancija ir baigaint šiuolaikine eklektika.Spalva: juodaIlgis: 180 cmMedžiaga: plunksnos..
9,90€
Prekės kodas:: 38308
Boa - tikras glamūras, klasika kaip ir maža juoda suknelė. Derinama prie bet kokios aprangos; pradedant Viktorijos laikų elegancija, tęsiant tarpukario laikotarpio damų linksmybėmis, retro elegancijair baigaint dabartiniais, eklektikos laikais. Spalva: rožinėIlgis: 180 cmMedžiaga: plunksno..
9,90€
Prekės kodas:: 29608
PERUKAS 40 - ŲJŲ "VINTAGE"..
23,30€
Prekės kodas:: 32927
Skrybėlaitė su tinkleliu - tvirtinasi su gumele, tinklelis nusiima.Spalva: juodaDydis: universalus..
10,60€
Prekės kodas:: 20537L
Kaip rengtis kaukių karnavalui? Galite rinktis klasikinius personažus, tokius kaip princesės, karžygiai, fėjos. Visgi galite rinktis kurti kiek modernesnį veikėją, galite pamėgdžioti įžymybę, ar tiesiog ironiškai pažvelgti į šiuo metu populiarius ir gerai žinomus socialinius vaidmenis ar subkultūras..
30,00€ 40,00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)
Svetainėje naudojami slapukai
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos (bendrai vadinamos slapukais).
Naudojame funkcinius, analizės ir sekimo slapukus. Jei reikia daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus, spustelėkite čia ir perskaitykite pranešimą dėl slapukų.